Konferencje

Organizacja eventów

Wychodząc naprzeciw potrzebom firm i organizacjom Gościniec IWA został przygotowany z myślą o prowadzeniu konferencji, spotkań, sympozjów.

Dodatkowo sala konferencyjna z powodzeniem może zostać wykorzystana jako idealne miejsce na prestiżowe bankiety, zaś wystrój przygotowanych wnętrz sprawi, że słowa wypowiedziane w takich okolicznościach nabiorą szczególnego wyrazu i na długo zapadną w pamięci Twych słuchaczy.

Specjalizujemy się w obsłudze zorganizowanych grup wycieczkowych oraz organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety, konferencje, spotkania biznesowe.

Gościniec IWA

Uczynimy wszystko aby organizowane konferencje miały niepowtarzalny wymiar i styl.

Gościniec IWA, dysponuje dwiema salami konferencyjno - bankietowymi. Obydwie sale konferencyjne są nowocześnie urządzone. Jedna z sal jest o powierzchni 500 m2 natomiast druga mniejsza o powierzchni 150m2.

Sale są w pełni klimatyzowane i jak najbardziej nadające się na różnego rodzaju wystąpienia (zapraszamy do GALERII ZDJĘĆ aby zobaczyć jak wyglądają poszczególne sale) pozwalająca na profesjonalną organizację szkoleń, seminariów, narad oraz prezentacji.

Na życzenie klienta możliwa jest dowolna aranżacja wnętrza poszczególnych sal konferencyjnych. Obydwie sale są w pełni wyposażone i nadające się na różnego rodzaju wystąpienia.

W naszym Gościniec IWA oferujemy Państwu:

Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań oraz udzielą Państwu wyczerpującej odpowiedzi jak i rozwieją wszelkie wątpliwości!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno gości indywidualnych, jak i zorganizowane grupy oraz zachęcamy do współpracy biura podróży oraz inne przedsiębiorstwa turystyczne i transportowe.

Sala Weselna

Zorganizuj WESELE na najwyższym poziomie.

od 85 zł / os

Cena do negocjacji*

Konferencje

Pełen profesjonalizm w organizacji eventów.

od 100 zł / os

Cena do negocjacji*

Apartamenty

Bogato wyposażone pokoje i apartamenty dla naszych gości.

od 150 zł / os

Cena do negocjacji*
Oferta

Gościniec IWA

Gościniec IWA to hotel oraz sala konferencyjna (weselna) w jednym! Położony w Przasnyszu 60 km od Ostrołęki. To właśnie tutaj zdecydowaliśmy się stworzyć miejsce jakich w okolicy brakuje.

Gościniec IWA to obiekt, w całości wybudowany w 2007 roku, w którym znajduje się:

HOTEL

Ponad 50 miejsc noclegowych.

SALE WESELNE

Dwie sale bankietowe | weselne.

PARKING

Dla samochodów osobowych i ciężarowych.

Oferujemy naszym gościom 20 pokoi 1, 2 i 3 osobowych, w tym pokoje z dużymi łożami małżeńskimi oraz pokoje apartamentowe. Wszystkie wyposażone w łazienki, TV SAT i dostęp do internetu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno gości indywidualnych, jak i zorganizowane grupy oraz zachęcamy do współpracy biura podróży oraz inne przedsiębiorstwa turystyczne i transportowe.

TEAM

Gościniec IWA

IMIĘ I NAZWISKO

E-MAIL

TELEFON

WIADOMOŚĆ

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

card image

Menadżer

Nie zwlekaj, napisz do nas! Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Menadżer

Jeśli zależy Państwu na natychmiastowej odpowiedzi proponujemy bezpośreni kontakt telefoniczny


+48 601-404-799
westfal.iwa@wp.pl