Hotel

Zarezerwuj pobyt w hotelu

Wesela

Organizacja wesel

Konferencje

Spotkania biznesowe

Catering

Zamów obiad

Wesela & Organizacja przyjęć w Przasnyszu

Sala weselna w Przasnyszu

Gościniec IWA Przasnysz powstał w 2007 roku z myślą o organizacji wesel, przyjęć bankietowych oraz wszelkich uroczystości. Jego doskonała lokalizacja, wyjątkowy wystrój wnętrz, bogate doświadczenie gastronomiczne powodują, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom każdego klienta.

Gościniec IWA Przasnysz

Sala weselna w Przasnyszu

Gościniec IWA Przasnysz powstał w 2007 roku z myślą o organizacji wesel, przyjęć bankietowych oraz wszelkich uroczystości.

Jego doskonała lokalizacja, wyjątkowy wystrój wnętrz, bogate doświadczenie gastronomiczne powodują, że potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom naszych Młodych Par i Klientów weselnych.

Od samego początku powstania świadczymy usługi weselne i zajmujemy się ich przygotowanie i organizacją.

Na dziedzińcu naszego hotelu znajduje się wiele przepięknych aranżacji do utrwalenia chwil z młodą parą, które będą wspaniałą pamiątką na długie lata. Do naszych ogrodów możecie się udać Państwo bezpośrednim wyjściem z każdej sali weselnej.

Przez osatnie lata w Gościniec IWA Przasnysz zorganizowaliśmy ponad kilkaset wesel i przyjęć, na których wspaniale bawiło się przeszło 50 tysięcy gości. Te liczby mówią same za siebie!

Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu i organizacji wesel, jak również każdej uroczystości, na które serdecznie Państwa zapraszamy do naszego Hotelu.

Catering dla gości weselnych

Dopełnieniem wspaniałej i udanej zabawy nowożeńców jak i gości weselnych, jest również smaczne i zdrowe jedzenie przygotowywane przez naszą kuchnie i serwowane przez naszą obsługę.

W tym aspekcie również wychodzimy na potrzeby naszych Nowożeńców, przygotowując menu dopasowane do indywidualnych potrzeb młodej pary jak i ich gości weselnych.

Pokoje dla gości weselnych

Gości weselnych towarzyszących Nowożeńcom podczas niezpomnianych chwil na ich nowej drodze życia z przyjemnością ugościmy w naszym hotelu. Dysponujemy aż 50 miejscami noclegowymi, które ulokowane są, w tym samym budynku co i sale weselne, na których odbywa się impreza.

Dla naszych gości weselnych oferujemy,  aż 20 pokoi1, 2 i 3 osobowych, w tym pokoje z dużymi łożami małżeńskimi oraz pokoje apartamentowe.

Dbamy o komfort naszych Gości, by mogli poczuć się w naszych pokojach jak w domu, dlatego też wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkiTV SAT i bezpłatny dostęp do internetu.

Dodatkowym atutem hotelu Gościniec IWA jest strzeżony „monitorowany” parking o powierzchni 1000 m2, na którym bezpiecznie i z powodzeniem mogą zaparkować samochody ciężarowe czy też autokary.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług zarówno gości indywidualnych, jak i zorganizowane grupy. Zachęcamy do współpracy biura podróży oraz inne przedsiębiorstwa turystyczne i transportowe.

Duża sala weselna - 500m

Sale weselne w Przasnyszu

500m2 & 150m2

Sale weselne w Przasnyszu

Sala weselna duża & Mała sala weselna

Specjalizujemy się w obsłudze zorganizowanych grup wycieczkowych oraz organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety, konferencje, spotkania biznesowe. Coraz większe wymagania naszych Klientów sprawiły, że w naszej ofercie pojawiły się dwie w pełni wyposażone sale, w których możemy zorganizować wszelkiego rodzaju przyjęcia i imprezy okolicznościowe.

  • ZSala duża o powierzchni 500 m2
  • ZSala mała o powierzchni 150 m2

Goście weselni, których obsługiwaliśmy, jak i Nowożeńcy, wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować u nas kolejne uroczystości, chrzty, komunie, imieniny czy imprezy firmowe.

Możemy zorganizować wesela, jak i przyjęcia okolicznościowe do 300 osób na jednej z sal.

Sala weselna 500 m2

Duża sala weselna w Przasnyszu

Sala weselna 150 m2

Mała sala weselna w Przasnyszu